Hakkımızda

 

 

Vücudumuz öyle bir sisteme sahiptir ki gereğinden az veya fazla hareket onu fonksiyonel olarak işlevsizleştirebilir. Teknolojinin gelişmesiyle beraber insanoğlu hareket etmeden isteğine kavuşmaya başlamış dolayısıyla vücudumuzun fonksiyonu olan hareketlerimiz kısıtlanmıştır. Sürekli yeni şartlara uyum sağlamaya çalışan vücudumuz ise hareketsiz kalarak kullanılmamaya başlandı.

Kullanılmayan vücut da ise rahatsızlıklar ortaya çıkmaya ve iyiden iyiye kendisini göstermeye başlar.

Rahatsızlıklar başlangıç dönemlerinde ağrı ile sinyal verirler. Ağrı tedavi edilmesi gereken bir hastalık değil, bir problemin ya da hastalığın ilk alarmıdır. Ancak nedeni doğru tespit edilirse tedavi edilebilir.

Hastanın hekim tarafından konulan tanı ve teşhisine uygun olarak alanında uzman fizyoterapistlerimiz tarafından belirlenen ve hastamıza özel olarak plan ve program yapılarak daha doğru tedavi amaçlanır.

Merkezimizde konusunda uzman fizyoterapistler tarafından manuel terapi teknikleri, kuru iğneleme teknikleri vb. ve en modern fizik tedavi ekipmanları kullanılarak yurt içi, yurt dışı yayınlar kurslar ve kongreler yakından takip edilerek en güncel tedavi modaliteleri hazırlanır ve hastalarımız için daha aktif, daha bağımsız, daha ağrısız bir yaşam amaçlanmaktadır.

Bu amaçla tecrübelerimizi, bilgimizi, sevgi ve saygımızı ve güler yüzümüzü sunuyoruz.

VİZYONUMUZ

Primer , fizyoterapi alanında güler yüzlü ve kaliteli hizmeti sunarak en kısa sürede maksimum fonksiyonel seviyeye ulaşmanızı amaçlar.

Güvenli ve yüksek standartlı hizmet veren ekibimiz, fizyoterapi konusunda Türkiye’nin en iyi fizyoterapistleri sağlık yöneticisi ve tıbbi sekreterden oluşmaktadır.

Tedavi, hastanın doktor tarafından belirlenen tanısına uygun olarak kişiye özel planlanmalı ve bu doğrultuda bir tedavi programı izlenir.

Uzman fizyoterapistler tarafından, manuel terapi teknikleri ve en modern fizik tedavi yöntemleri uygulanır.

Yaşam beklentisinin giderek arttığı, günümüzün önemli sorunlarından biri yaşanacak sağlıklı yılların süresinin ve kalitesinin nasıl arttırılacağıdır.

Kliniğimiz başarılı bir yaşlanma için, fiziksel rahatsızlıklarınıza güncel bilgiler ışığında çözüm odaklı çalışarak sağlığınız üzerindeki olumsuz etkileri en aza indirmeye çalışacaktır.

Sağlıklı toplumun oluşmasında, sağlıklı bireylerin rolü kaçınılmazdır. Kliniğimiz bireylerin fiziksel iyilik hallerinin devamı için yerelde İstanbul genelde ise tüm Türkiye de vatandaşlarımıza hizmet vermektedir.

Saygılarımızla

Şimdi Ara

× Whatsapp